Opierając wszystko o swoją historię, idę w mojej przestrzeni z tym co praktykuję na co dzień,
ponieważ wiem jak wielką transformację można przejść dzięki zagłębieniu się w siebie.

Każdy element pojawiał się u  mnie po kolei. 

Praca z energią przyszła do mnie już bardzo dawno temu,
gdzie byłam osobą 
korzystającą z sesji u innych (Aga… – dziękuję),  a teraz stoję po tej 2 stronie.
Przez naukę, kursy, warsztaty i praktykę,  doszłam do prowadzenia  sesji indywidualnych,
szkoleń i kursów zarówno indywidualnych jak i grupowych. 

Na  początek pojawiła się u mnie Joga Kundalininajbardziej duchowa odmiana jogi, która niezmiernie mnie wyciszyła, zrównoważyła, ustabilizowała, zmieniła poglądy na życie i przygotowała fundamenty do dalszego rozwoju.

To właśnie dzięki Jodze Kundalini rozpoczęłam równoważenie mojego  CUDU (Ciała, Umysłu i Duszy. )
Dlatego też  z pasji do niej rozpoczęłam kurs nauczycielski, aby móc prowadzić zajęcia i szerzyć tą piękną odmianę jogi.

Następnie na mojej drodze pojawiły się Kroniki Akaszy, które były dla mnie niezwykłym odkryciem. Niesamowite spotkanie ze swoimi Przewodnikami, Mistrzami i Nauczycielami, które pozwoliło mi podnieść swoje wibracje, zrozumieć co działo się w moim życiu oraz  poznać potencjał swojego rozwoju.  Po prostu ruszyłam z miejsca. 

Przestrzeń Kronik Akaszy jest ABSOLUTNIE NIEZWYKŁA

 i właśnie  tym pragnę dzielić  podczas moich sesji i kursów.

 

Kolejnym była Numerologia, która fascynowała mnie od dziecka. To czego dowiedziałam się o sobie dzięki liczbom i ich wibracjom przeszło moje najśmielsze oczekiwania. 

Niezwykła okazała się Numerologia biznesowa, która pokazała jak ważna jest wibracja nazwy firmy i data jej otwarcia. Najbardziej zafascynował mnie temat  imion wzmacniających i tego jak wielkie zmiany mogą zajść w życiu danej osoby po ich nadaniu.

W międzyczasie dołączyła do mnie przecudowna Energia Reiki (I i II stopnia) oraz Reiki Kundalini Millenium (Mistrz)Energia która pomaga mi i mojej rodzinie każdego dnia, stabilizuje, stymuluje procesy samo leczenia,  pozwala na uczucie spokoju, zmniejsza uczucie stresu i napięcia, łagodzi bóle ciała,  wspomaga sen i przechodzenie przez trudniejsze etapy w życiu. 

Dodatkowo poszerzyłam swój warsztat o Totalnie Niezwykłe Uzdrawianie z Aniołami. 

Anioły od zawsze były w moim życiu, a dzięki sesji uzdrawiania mogłam się z nimi skomunikować, poznać odpowiedzi na swoje pytania, a przede wszystkim poczuć działanie tej potężnej, ale jakże pięknej i świetlistej archanielskiej energii, która od razu przyniosła mi ulgę. 

Od początku swojej przemiany pracowałam z kartami anielskimi z którymi czuje niesamowite połączenie. Na co dzień, w wielu rzeczach pomaga mi praca z wahadłem.

 

Z serca dla serca Joanna Grudniok

Energoterapeuta, Konsultant i Nauczyciel Odczytu z Kronik Akaszy, Numerolog, Mistrz Reiki Kundalini Millenium, Zaawansowany praktyk Reiki I i II Stopnia, Praktyk Anielskiego Uzdrawiania oraz Jogi Kundalini