Witam Cię w przestrzeni Aniołów,
Energii Reiki oraz Reiki Kundalini Millenium

Czym jest Energia Reiki?

Reiki to uniwersalna energia życiowa, bezpieczna, skuteczna i nieinwazyjna. Ta niezwykła uzdrawiająca energia jest metodą terapii, która stabilizuje, regeneruje organizm, stymuluje procesy samo leczenia, niezwykle wycisza w chwilach kiedy osoba tego potrzebuje. Nie tylko mi ale tez mojej rodzinie, pozwala na uczucie uspokojenia, zmniejszenia stresu i napięcia, łagodzenie bólu ciała, wspomaga sen. Poza działaniem na nasze ciało, fenomenalnie pomaga przechodzić przez trudniejsze etapy w życiu. 

Jeśli nie doświadczyłeś jeszcze na sobie Energii Reiki powyższy opis może wydawać się jak bajka, ale to fenomenalne działanie tak właśnie skutkuje. Nie sposób tego opisać, póki się tego nie poczuje. Oczywiście ta potężna, ale i subtelna energia nie zastąpi lekarstwa na choroby czy medycyny, ale jest genialnym i cennym narzędziem w procesie uzdrawiania i łagodzenia stresu.

 

Reiki Kundalini Millenium daje możliwość wykorzystania naszej uśpionej energii Kundalini, jej mocy i niesamowitej siły. Energia ta ma za zadanie stymulować czakrę Agni (poniżej I czakry podstawy) w której uśpiona jest Kundalini. Skutki jej działania są takie jak w przypadku Reiki, które opisałam powyżej.

Bardzo cenię sobie sesje Kundalini Reiki za ich niesamowitą moc i szybkość. Sesja trwa zdecydowanie krócej niż przy tradycyjnym zabiegu Reiki, co absolutnie nie umniejsza jej działania.

Energia Reiki cudownie i wręcz w zbawienny sposób działa na nasze zwierzęta.
Jeśli Ty, twoje dziecko albo twój pupil potrzebuje wsparcia energią Reiki, zapraszam do kontaktu.

Uzdrawianie z Aniołami 

Anioły, Archanioły i ich energie kocham od zawsze. Odkąd pamiętam uwielbiałam gromadzić wokół siebie wszelkie symbole które ich dotyczą- figurki, pióra, skrzydła, obrazki, łańcuszki itp. Każdego dnia czuje ogromne wsparcie czy to Anioła Stróża czy Archaniołów ponieważ świadomie o to proszę. Jeśli na co dzień potrzebujesz wsparcia Aniołów wystarczy twoja intencja czy prośba.

Zawsze czułam i wiedziałam że energia Aniołów jest niesamowita, ale dopiero podczas sesji uzdrawiania z czterema Archaniołami: Urielem, Michałem, Rafałem i Gabrielem, przekonałam się o potędze ich mocy. Osoby którym przeprowadzałam sesje uzdrawiania Anielskiego czuły niesamowite wsparcie, energię, spokój i ulgę.

Zapraszam Cię do tego pięknego doświadczenia.

Karty Anielskie

Idąc wraz z energią anielską wszechświat skierował mnie także na pracę z kartami anielskimi. Zaczęło się od 1 talii której rozkłady długo praktykowałam na sobie samej. 

To niesamowite jak informacje z rozkładu kart wybrzmiewały w moim życiu. Pewnego dnia postanowiłam wyciągnąć kartę dla koleżanki… i tak to się zaczęło. 

Uwielbiam Karty anielskie za to, że ich przekaz jest zawsze wspierający, dodający otuchy, kierujący na rzeczy o których byśmy nie pomyśleli – jak się później okazuje , niezwykle pomocnych w naszym życiu. 

Z całego serca zapraszam Cię na rozkład kart anielskich. 

Wahadło

Od kiedy dowiedziałam się o istnieniu pracy z wahadłem po prostu zakochałam się w nim niezmiennie. Dziękuję Agnieszce, która wprowadziła mnie w tajniki rodzajów wahadeł, współpracy z nimi i zasad działania. Każdego dnia jest obok mnie, niezwykle pomocne w moim rozwoju i pracy z klientem.